The Man From U.N.C.L.E.’ın Devam Filmi Yolda

2015 yılında vizyona giren ve konusu 1960 yıllarda geçen The Man From U.N.C.L.E. filmi gişede büyük bir başarı elde edemese de izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Hatırlayacağınız üzere Rotten Tomatoes’tan da %67 gibi ortalama bir değeri var. Armie Hammer’ın SlashFilm‘e verdiği röportajda devam filmi yolda. İşte Armie Hammer’ın devam filmi hakkında söyledikleri.

Filmin yapımcısı Lionel Wigram’ı aradım ve o ve Guy(Yönetmen) filmin yapımında ve yazımında beraber çalışıyorlarmış. ‘Dostum, anlaşma ne? Bunu her zaman sordum. Sadece bir devam filmi yazabilir misin?’ Oda bana ‘Biliyor musun?  Evet, bunu yapacağım. Elbette bir devam filmi yazacağım’ Bende ona ‘ Eğer bir tane yazarsanız, eminim ki bir tane(daha film) yaparız.’ o yüzden kim bilir? Bugün aslında bu hikayeyi başkasına anlattığım ilk gün. Sadece bunu soran başka birine anlattım. Görünüşe göre, şuan bir tane devam filmi yazılmış. Baskı yok, Lionel!

CIA ajanı Napolyon(Henry Cavill) ve KGB ajanı Illya Kuryakin’in(Armie Hammer) düşmanlığı bir tarafa bırakıp nükleer silah geliştiren bir örgütünün peşine düşmelerini konu alıyor. Filmin sonunda da devam filmi için açık bir kapı bırakılmıştı fakat büyük ihtimalle gişede büyük bir başarı gösterememesi yüzünden şu ana kadar bir devam filmi hakkında konuşulmamıştı. Umarız kısa sürede filmin geleceği ile ilgili olumlu açıklamalar almaya devam ederiz. Sizde konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: