The Man In The High Castle Yeni Başrolünü Buldu

Amazon’un iki sezonda kendine geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başaran yapımı Man In The High Castle’ın üçüncü sezonuyla ilgili beklenen haber geldi. Deadline’ın haberine göre Jason O’Mara, Wyatt Price rolüyle kadroya katıldı. Daha önce Life On Mars, Terra Nova, Vegas ve Complications gibi yapımlarda izlediğimiz O’Mara; en son Agents Of S.H.I.E.L.D.’de karşımıza çıkmıştı.

Üçüncü sezonun hikayesinde önemli bir yere sahip olacak olan Wyatt Price, İrlanda’da doğup büyüyor fakat savaş sırasındaki Nazi istilasından kaçan adam Amerika’ya yerleşiyor. Amerika’da hayatta kalmak için her şeyi yapan, geçimini kara borsa satışıyla sürdüren Price; her ne olursa olsun Amerikan Rüyası’na inanmaya devam ediyor. O’Mara’ya üçüncü sezonda başka hangi oyuncuların eşlik edeceği henüz belli değil.

Phillip K. Dick’in aynı isimli romanından uyarlanan The Man In The High Castle’ın hikayesi paralel bir tarih örgüsünde geçiyor. Dizi, Nazi’lerin İkinci Dünya Savaşı’nı kazandıkları distopyasından yola çıkarak bu durumda Kuzey Amerika’nın ne halde olacağını ekranlara yansıtıyor.

The Man In The High Castle Fragman 

{beyazperde}

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: