Thor: Ragnarok’a İlk Tepkiler

Vizyona girmesine sayılı günler kalan Thor: Ragnarok’un basın gösterimi yapıldı. Yönetmenliğinde komedi altyapısı iyi olan Taika Waititi bulunuyor. Filmde Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba, Mark Ruffalo dışında bir çok yeni karakter karşımızı çıkacak. Filmin ana kötüsü rolünde Cate Blanchett’ı izleyeceğiz. Tessa Thompson, Karl Urban, Jeff Goldblum gibi oyuncuları da filmde göreceğiz. Filmi ilk izleyenlerin tepkilerine şöyle bir göz atalım.

Jim Vejvoda/IGN: Thor: Ragnarok en iyi Thor filmi fakat güzel ama mükemmel değil. Hemsworth, Hulk ve Tessa hepsi mükemmeldi.

Peter Sciretta/SlashFilm: Thor: Ragnarok şimdiye kadarki en komik Marvel filmi ve kesinlikle en iyi Thor filmi. Mark Mothersbaugh’ın müziklerine bayıldım.

Umberto Gonzalez/The Wrap: KESİNLİKLE HARİKA! Hikaye, aksiyon, efektler, performanslara bayıldım ve en iyi Marvel film müzikleri!

Kara Warner/People: Thor: Ragnarok çok eğlenceli neredeyse dayanamıyordum. En iyi Thor filmi, Cate Blanchett diğer oyuncuları gölgede bırakıyor.

David Daniel/Entertainment: Guardians’ız en eğlenceli MCU filmi. Herkes çok komik. Müzikler, dövüşler mükemmel. Övgüler yaratıcılığından dolayı Taika Waititi’ye.

Kevin Polowy/Yahoo: Thor Ragnarok, eğlenceli & tuhaf & sıra dışı & retro & olağanüstü. Marvel’in Taika Waititi’ye böyle bir film yapmasına izin verdiğine bayıldım.

Haleigh Foutch/Collidor: Thor: Ragnarok filmin başından sonuna kadar sizi güldürüyor. Bütün karakterler mükemmel. Filmdeki efektler de mükemmel. Mark Mothersbaugh’ın müzikleri belkide Marvel’in en iyi film müzikleri.

Eric Eisenberg/CinemaBlend: Thor: Ragnarok çok eğlenceli! Kendine yeten bir MCU hikayesi fakat karakterler mükemmel, macera heyecan verici. En iyi Thor filmi!

Scott Mendelson/Forbes: Thor: Ragnarok sağlam bir MCU eğlencesi. Mükemmel müzikler, Blanchett mükemmel, 80lerdeki video oyunları gibi görünüyor. Önemsiz fakat tamamen eğlenceli.

Yorumlarda sık sık tekrarlanan şeylerden biri ‘En iyi Thor filmi’. Zaten kötü 2 Thor filminden sonra bu filmin iyi olmasını bekliyorduk. Diğeri ise filmin müzikleri oldu. Daha önce Lego Filmi, Liseli Polisler gibi eğlenceli filmlerin müziklerini yapan Mark Mothersbaugh bu filmde de iyi bir iş çıkarmış gibi gözüküyor. Ülkemizde 27 Ekim’de vizyona girecek olan filmi merakla bekliyoruz.

via[IGN]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: