Tom Holland Kendi Spiderman’iyle İlgili İddialı Konuştu

Marvel’in 2016 yılında çıkardığı ve bir çok süper kahraman barındıran filmi Kaptan Amerika: İç Savaş’taki kahramanlardan biride Tom Holland’ın Spiderman’iydi. Solo filminden önce bu filmde gözüken Tom Holland’ın Spiderman’inini çoğu kişi beğendi. Tom Holland son 14 yılda Spiderman’i canlandıran üçüncü kişi. Bildiğiniz üzere ilk Spiderman üçlemesinde karakteri Tobey Maguire canlandırmış sonradan çıkan The Amazing Spiderman serisinin iki filminde de karakteri Andrew Garfield canlandırmıştı. Tom Holland, The Short List Magazine verdiği röportajda bu üçlü kavga etse kim kazanır sorusuna şöyle yanıt verdi.

Ben. Kesinlikle. Tereyağından kıl çeker gibi.

Tom Holland bu konuda çok iddialı ama bu üçlünün bir araya bir filmde gelip birbiriyle kavga etmesi bir sinema mucizesi olur. Tom Holland filmde başka bir karakter olan  Flash Thompson’nada değindi. Bu karakteri de ilk üçlemede Joe Manganiello diğer iki filmde ise Chris Zylka canlandırmıştı. Tabi bu filmlerde Peter Parker’la Flash Thompson arasındaki ilişki daha çok yumruk yumruğaydı ama Tom Holland, Spiderman: Homecoming’de bunun farklı olacağını şöyle açıklıyor.

Amerikan liseleri, İngiliz liselerinden çok farklı. Zorbalık gerçek bir şey değildi bu yüzden rol dağılımında Flash Thompson’ın Peter Parker’ı yenmek için 1,95lik bir sporcu olması gerekmiyordu. Eğitimcileri eleştiren zengin, kendini beğenmiş bir çocuğa ihtiyaçları vardı.

Başka bir karakter olan ve süper kahraman evrenine yabancı olmayan The Vulture karakterini canlandıran Michael Keaton’da filmin ana kötüsü. Hatırlayacağınız üzere Michael Keaton 1989’da ve 1992’de iki kere Batman’i canlandırmıştı. Tom Holland’da Michael Keaton ile aralarındaki ilişki sorulduğunda Michael Keaton’ın kendisine daha önce Batman olduğunu unutmasına asla izin vermediğini söylüyor. İşte Tom Holland’ın söyledikleri.

Oldukça güzel. O bir baş belası. Filmde kavga ediyoruz ve ben yumruk atıyorum. Bana dönüp kalın sesiyle “Ben Batman’im” diyor. Sette “Batman” olamaya devam ediyor.

Spiderman: Homecoming, 7 Temmuz’da izleyicilerle buluşacak ve şimdiden ikinci film onayını aldı. Filmde Tony Stark / Ironman karakteriyle Robert Downey Jr.’da bulunacak ve bir nevi dostumuz Spiderman’e akıl hocalığı yapacak. Filmin yayımlanan ilk fragmanını aşağıdan bulabilirsiniz.

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: