Tomb Raider Çekimlerine Başlanılıyor

Gelen haberler Tomb Raider hayranlarını sevinderecek cinsten.Filmin çekimlerine çok yakında başlanılacak.

My Entertainment World‘e göre Tomb Raider, çekimlere önümüzdeki ay yani Ocak 2017’de başlayacak.Lara Croft rolünde Oscar’lı oyuncu Alicia Vikander oynayacak.Kötü karakter rolünde ise Walton Goggins oynayacak.

Bu yeni Tomb Raider filmi, 2013’de başlayan yeni video oyun serisine göre uyarlanacak.Film ile ilgili bilgiler şimdilik oldukça sınırlı ancak söylenenlere göre genç Lara Croft, babasını aramak için türlü maceralara atlayacak. İlk Lara Croft: Tomb Raider filmi 2001’de yayımlanmıştı ve baş rolde Angelina Jolie vardı. Film Box Office’de iyi bir gelir elde ederek 274 milyon dolar kazanmıştı. Devam filmi Tomb Raider: The Cradle of Life, aynı başarıyı gösteremeyerek dünya genelinde 156 milyon dolar kazanmıştı.

Kamera önündeki gelecek vaat eden yetenek Alicia’dan ziyade, bir de kamera arkasında gelecek vaat eden bir yetenek var. Senarist Geneva Robertson-Dworet, Tomb Raider senaryosunu kaleme aldığı gibi Harley Quinn spin-off filmi Gotham City Sirens‘ı ve Dungeons & Dragons‘u yazıyor.

Neyse ki film çok yakında çekimlere başlayacak. Bu demek oluyor ki bir kaç set fotoğrafları ve stüdyo tarafından bilgiler yakında elimizde olacak. Böylece yeni Tomb Raider filmi hakkında kafamızda bir resim canlanabilir.Film 16 Mart 2018’de gösterime girecek.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: