Valerian 2’nin Senaryosu Şimdiden Hazır

Valerian çizgi romanından uyarlanan ve Luc Besson’un yazıp yönettiği Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu ile yeni bir dünyaya giriş yapacağız. Geçtiğimiz gün galası düzenlenen film ülkemizde 27 Temmuz’da vizyona girecek. Henüz film vizyona girmedi fakat Luc Besson ikinci filmin senaryosunu tamamlamış  ve üçüncünün üzerinde çalışmaya başlamış bile. İşte Luc Besson’un verdiği bir röportajda söyledikleri.

İkincisini şimdiden bitirdim ve üçüncüsünü yazıyorum. Bunu kullanacağımı bilmiyorum çünkü bu bana kalmış bir şey değil. İzleyicilerin beğenisine kalmış. Ama arkadaşlarım bana ‘Neden ikincisini yazıyorsun? Bunu yapacak mısın bilmiyorsun.’ diyorlar, umurumda değil, sorun değil. Bunu yazmaktan dolayı mutluyum. Bunu yazmaktan keyif alıyorum. Bu yüzden beklemiyorum. Sadece kendim için yazıyorum. Devam filmini zaten bitirmiştim, bir kaç ay önce sıkıldım bu yüzden ‘hadi üçüncüsünü yazalım’ dedim.

Fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla yeni bir dünyaya giriş yapmak bizi heyecanlandırmayı başardı. Filmin fragmanını aşağıdan bulabilirsiniz.

via[MovieWeb]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: