Vulture’un Motivasyonuna Açıklık Getirildi

Yeni Spider-Man’imizin solo filmi bu yaz izleyiciyle buluşacak. İlk olarak Tom Holland’ın Spider-Man’ini Kaptan Amerika: İç Savaş’ta izlemiştik ve şu ana kadar solo filminden iki fragman yayımladılar. Her ne kadar ikinci fragmanda çok şey gösterdikleri düşünülse de yine de bizi heyecanlandırmayı başardı. Fragmanlarda filmin kötü adamı Michael Keaton’ın canlandırdığı Vulture karakterine de göz atmış olduk. Her ne kadar fragmanlardan Vulture’ın Dünyayı ele geçirmek değilde Tony Stark’tan intikam almak istediğini anlasak da filmin yapımcılarından Eric Carroll bu duruma bir açıklık getirdi.

Screen Rant‘ın yaptığı röportajda ‘Vulture, Dünya’yı ele geçirmek mi istiyor?’ sorusunu Eric Carroll şöyle yanıtladı.

Hayır, hayır. O ailesi olan bir iş adamı. Sadece çocuklarına bakmak istiyor. Bir çeşit Tony Soprano’na zihniyetine sahip. Onun dünyayı yönetmek ya da hükümeti değiştirmek ya da Yenilmezleri yada her hangi birini yenmek gibi kompleksleri yok. O sadece iyi bir hayat istiyor ve Tony Stark gibilerinin silah satarak milyonlar kazanmasını adil bulmuyor.

Fragmanda da gördüğümüz gibi intikam almaya çalışıyor. Daha önce Batman karakterine de hayat veren Michael Keaton’ı kötü olarak filmde izlemek güzel olacak. Filmin ikinci fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: