Dikkat Spoiler

Will Smith'li Aladdin'den Yeni Fragman Paylaşıldı 1

Will Smith’li Aladdin’den Yeni Fragman Paylaşıldı

Disney’in Aladdin filminden ilk uzun soluklu fragman yayımlandı. Fragmanda Mena Massoud’ı sokakta koşarken görüyoruz. Fragmanın sonlarına doğru Will Smith’i cin olarak görüyoruz.

Disney’in klasik animasyonu “Aladdin’den” uyarlanan, nefes kesici ve bu cıvıl cıvıl canlı-aksiyon uyarlaması, sevimli sokak çocuğu Aladdin, cesur ve kendinden emin Prenses Jasmine ve belki de onların geleceğini ellerinde tutan Cin’in heyecan verici öyküsünü anlatılıyor.

Yeniden kurulmuş Agrabah şehrinde geçen yüksek tempolu bir macerada yeteneğini konuşturan Guy Ritchie tarafından yönetilen filmde Will Smith, Cin’i; Mena Massoud, Aladdin’i; Naomi Scott ise özgüven sahibi, güzel prenses Jasmine’i canlandırıyor. “Aladdin”, Disney’in “Aladdin” öyküsünden yola çıkılarak John August ve Guy Ritchie tarafından yazıldı ve 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.

Disney, bu yılki çalışmalarında Tim Burton’ın “Dumbo” ve “Jon Favreau’nun“ The Lion King ”gibi birçok canlı aksiyon uyarlamasına sahip. 2018 yılında, stüdyo “Mary Poppins Dönüyor” filmini yayınladı. Emily Blunt ve Lin-Manuel Miranda’nın oynadığı müzikal fantazi Global gişede 347 milyon $ ‘a ulaştı.

İngilizce fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Türkçe dublajlı fragman için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.