Wonder Woman 2, 1980’lerde Mi Geçecek?

Wonder Woman, DC için güneşli günlere açılan bir kapı olabilir. Aldığı iyi eleştiriler ve gişedeki başarısı herkesi mutlu ediyor. Şimdiden ikinci film planları başladı ve küçük söylentilerde gelmeye başladı. Screen Rant‘ın yaptığı habere göre film modern dünyada değil 1980’lerde geçecek. Film soğuk savaşın kapanış zamanlarında Diana’nın Sovyet Rusya’ya gitmesini konu alacak. Geoff Johns ve Wonder Woman’ın yönetmeni Patty Jenkins senaryoyu birlikte yazacaklar.

Hayranları merak ettiği diğer şey ise Steve Trevor(Chris Pine) geri dönecek mi? Jenkins de güzel eleştirilerin sebebinin Gal Gadot ve Chris Pine arasındaki kimya olduğunu söylemişti. Haberde Steve Trevor’un ikinci filmde yer alacağı yazıyor fakat biraz gerçekçi baktığımız zaman dönmesi zor gibi duruyor. Tabi stüdyo ilk filmin başarısını bozmamak için bir şekilde Steve Trevor’ı tekrar canlandırabilir.

DC’nin film takvimine bakacak olursak önümüzdeki 5 yılda çok film izleyeceğiz gibi duruyor. Justice League, Aquaman, Gotham City Sirens, Batgirl, Suicde Squad 2, Men Of Steel 2, Flash ve bir çok film projesi DC’nin planları içerisinde. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: