World War Z 2 Ertelendi

Planlanan yayımlanma tarihine az bir süre kala hala çekimlere başlanmamış olması World War Z 2’nin ertelendiği haberini hiçte sürpriz kılmıyor.

Brad Pitt’in tekrar baş rolle döneceği film Paramount Pictures ve Skydance tarafından 9 Haziran’da çıkarılması planlanmıştı. Beş ay gibi bir süre kala çekimlere başlanılmamış olduğundan dolayı ertelenmiş olması hiç de sürprzi değil. Şirket çalışanları, Paramount’un World War Z 2’yi 2018 ya da 2019’da çıkarmayı umut ettiklerini söyledi.

2016’da yönetmenleri J.A. Bayona ayrılınca, Brad Pitt ile Se7en ve Fight Club’da çalışmış David Fincher‘ın yönetmen olarak istenildiği iddia edilmişti. Şu ana kadar hala henüz filmi kimin yöneteceği açıklanmadı.

World War Z 2013’de beklenmedik bir çıkış yaparak dünya genelinde 540 milyon dolar kazanmıştı.

Orjinal film Max Brooks’un Zombie Survival Guide adlı kitabından esinlenilmişti. Yapım sırasında bir kaç problemle karşılaşılmış ve bir kaç kez yeniden çekim yapılmıştı.

Yapılan açıklamalara göre Darren Aronofsky’nin mother! filminde Jennifer Lawrence yer alacak. Ayrıca  Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson ve Ed Harris gibi önemli yıldızlar görev alacak. Film 13 Ekim’de gösterime girecek.

World War Z 2, Paramount’un tek ertelenen filmi değil Ekim 13’de gösterime girmesi planlanan Friday the 13th (13. Cuma)  da başka bir tarihe ertelendi.

hollywoodreporter.com

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: