Dikkat Spoiler

X-Men 7'nin Yönetmeni Simon Kinberg Mı Olacak? 1

X-Men 7’nin Yönetmeni Simon Kinberg Mı Olacak?

Fox’un yeni X-Men filmiyle ilgili gelişmeler gelemeye devam ediyor. Bir taraftan Deadpool geçtiğimiz yıla damgasını vurdu ve ikinci film için çalışmalara başlandı. X-Men’in yedinci filmi X-Men: Supernova içinde çalışmalar devam ediyor. Şuana kadar Sophie Turner’ın Jean Grey karakterine geri döneceğini ve James Mcavoy’un Profesör X’e geri dönebileceği konuşuluyor. Son X-Men filminden de bir çok karakteri tekrar görmeyi umuyoruz. Şimdi gelişme ise gelişme filmin yönetmeniyle ilgili.

Bir çok X-Men filminin senaristi ve yapımcısı olan Simon Kinberg’ın bir sonraki X-Men filmi için yönetmenlik görüşmelerine başladığı söyleniyor. Collider‘ın yaptığı habere göre film Dark Phoenix üzerinde duracak ve Simon Kinberg’te ilk yönetmenli deneyimine yaşayacağı yazıyor. İşte Collider muhabiri Steve Weintraub yazdıklarından bir bölüm.

Birden fazla kaynakla konuştuktan sonra, Senarist/Yapımcı Simon Kinberg’in ilk yönetmenliğini X-Men 7’de yapacağı söyleyebilirim ve şimdiden senaryoyu yazdı. Duyduğuma göre Dark Phoenix hikayesine odaklanıyor ve şimdi stüdyo senaryoyu kullanırsa, o yönetecek.

X-Men’in son filmi X-Men: Apocalypse hayal kırıklığına uğratmıştı ve toplamada $543 Milyon hasılat yapmıştı. Jean Grey’in güçleri tarafından ele geçirmesiyle Dark Phoenix adlı kötü ve güçlü mutanta dönüşmesini ve çöküşüne sebep oluyordu.

Simon Kinberg’e gelirsek X-Men evrenine en yakın insan olduğunu söyleyebiliriz. X-Men: The Last Stand, X-Men: Days of Future Past, X-Men: Apocalypse, Deadpool, Logan, The New Mutants ve hatta yeniz dizi Legion‘unun yapımcılarından. Yönetmenlik tecrübesi olmasa da bu iş için en uygun insanlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Şu an için resmi bir açıklama yok. Stüdyo başka bir tecrübeli yönetmenle de anlaşabilir. Bunu bekleyip göreceğiz.

x men

via[movieweb.com]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.