Yeni Scarface Diego Luna Oldu

Scarface gelmiş geçmiş en ikonik suç filmlerinden biri bu yüzden çoğu kişi filmin yeniden çekilmesi konusunda hem fikir. 1983 yapımı Scarface, 1932 yapımı Scarface: The Shame of a Nation’ın yeniden çevrimidir. Yani yeniden çekim filmlerin işe yarayabileceğinin kanıtı bu olay Universal’e modern bir remake film planlamasına yol açtı. Görünen o ki Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nin Diego Luna’sı yeni Tony Montana olacak.

Variety‘nin haberine göre Diego Luna yeni Scarface versiyonunun yıldızları arasına eklendi. Universal çekimlere bu yıl başlamak istiyor. Habere göre prodüksiyon puzzlein çok önemli bir parçasını bulurken aynı zamanda çok önemli bir parçasını kaybetmiş. Bir süre önce Training Day ve The Magnificent Seven yönetmeni Antoine Fuqua ekibe katılmıştı ancak proje çakışmaları yüzünden ayrılmak zorunda kaldı. Sony ve Denzel Washington, The Equalizer 2 çekimleri yüzünden Antoine Fuqua’nın iki projeyi de yönetemeceğini söylüyor.

Habere göre Antoine Fuqua Scarface filminin çekimlerini yönetmek için oldukça istekliydi ve Universal ile projenin ertelenmesi için görüştü ancak ikna edemedi. Universal projenin bu yıl çıkmasını çok istiyor bu yüzden bir çok yönetmen ile görüştüğü söyleniyor. Henüz kimlerle görüştükleri bilinmiyor ancak projenin  ertelenmesini istemeyen stüdyonun çok kısa bir süre içinde yeni yönetmeni açıklaması bekleniliyor.

1983 yapımcı The Scarface Oliver Stone tarafından yazıldı ve Brian De Palma yönetti. Hikaye uyuşturucu baronu olan Kübalı göçmeni anlatıyor. Yeni versiyon modern bir kaç modern özellik içerecek. Diego Luna Meksikalı göçmeni oynayacak, hikaye Los Angeles’da geçecek. Aktör, Tony Montana’yı mı canlandıracak belli değil. Boardwalk Empire yaratıcısı Terence Winter en son senaryo taslağını yazdı ayrıca Suicide Squad yönetmeni David Ayer ve Straight Outta Compton yazarı Jonathan Herman ve Antoine Fuqua yardımda bulundu.

Henüz yeni Scarface’in ne zaman yayımlanacağı ile ilgili bir bilgi yok ama Universal çekimlere başlarsa 2018 ortalarına doğru gireceği ile ilgili bir tahmin yürütebiliriz. Filmden haberler geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: