Yeni Star Wars Üçlemesi ve Dizisi Geliyor

2012 yılında Disney, Lucasfilm’i almasıyla beraber yeni bir üçlemenin müjdesini vermişti. Bu üçlemenin ilk filmi 2015 yılında Star War: Güç Uyanıyor ile başladı. Aralık’ta da Star Wars: The Last Jedi ile devam edecek. Tabi bu üçlemeden sonra bağımsız filmlere yönelir diye düşünüyorduk fakat Disney yeni bir üçlemenin daha müjdesini verdi.

Disney ve Lucasfilm’in The Last Jedi’dan beklentileri yüksek. Filmden de memnun olacaklar ki The Last Jedi’ın yönetmeni Rian Johnson yeni çıkacak bu üçlemeyi yönetecek. Stüdyo bu üçlemeyi ‘Galaksinin keşfedilmemi yerlerinde ki yeni karakterlere odaklanacağı.’ şeklinde açıklıyor. Lucasfilm’in başkanı Kathleen Kennedy ise Rian hakkında şunları söyledi.

Rian ile çalışmayı hepimiz çok sevdik. Yaratıcı bir güç ve The Last Jedi yaparken sergilediği hünerleri izlemek kariyerimin en keyif aldığım zamanlarından biriydi. Rian’ı bu yeni üçlemede harika şeyler yapacak.

Star Wars cephesindeki tek haber bu değil. Ayrıca Disney’in daha önceki yazımızda da bahsettiğimiz 2019’da piyasa süreceği dijital platformu için bir Star Wars dizisi yapmayı planlıyor. 2014’de başlayan Star Wars: Rebels gibi bir animasyon değil bir TV dizisi yapmayı planlıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

via[The Guardian]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: