Dikkat Spoiler

2018'de Bizi Bekleyen Süper Kahraman Filmleri 1

2018’de Bizi Bekleyen Süper Kahraman Filmleri

Hiç şüphesiz süper kahraman filmleri gişede en çok hasılat elde eden filmlerden oluyor. Bu sene de bir çok süper kahraman filmi izledik ve bizce süper kahraman filmleri için iyi bir yıl oldu diyebiliriz. 2018’de de bizi bir çok süper kahraman filmleri bekliyor gelin o filmlere bir göz atalım.

BATMAN: GOTHAM BY GASLIGHT

DC animasyonlarını genel olarak seviyoruz. Film evreninde çok başarılı olduğu söylenemez, tabi animasyon filmlerinde de bazı hataları sevmediğimiz noktalar oluyor fakat genel olarak animasyonlarda eline su dökülemiyor diyebiliriz. Gotham by Gaslight filmi ise 19. yy geçiyor ve Batman bu sefer bir seri katilin izini bulmaya çalışıyor. Bunun dışında ise bir anime olan Batman Ninja filminde 2018’de izleyeceğiz.

23 Ocak 2018’de dijital ortamda yayınlanacak. DVD ve Blu-Ray olarak 6 Şubat’ta yayınlanacak.

BLACK PANTHER

İlk olarak Civil War ile görücüye çıkan ondan Black Panther ana vatanına, Wakanda’ya geri dönüyor. Marvel filmleri aslında klasikleşmeye başladı. Wakanda’ya girişimizle beraber bunun değişeceğini umut ediyoruz. Ülkesinde ki huzuru korumak için düşmanlarıyla savaşa giriyor. Everett K. Ross(Martin Freeman) da filmde bulunuyor. Filmin kötüsü olarak da Age Of Ultron’dan tanıdığımız Ulysses Klaue(Andy Serkis) ve Erik Killmonger(Michael B. Jordan) bulunuyor.

Film 16 Şubat 2018’de vizyona girecek.

THE NEW MUTANTS

Diğer süper kahraman filmlerinin aksine daha farklı bir tarzda korku filmi olarak görücüye çıkacak. Filmler üzerinde böyle şeyler denenmesi bizim baya hoşumuza gidiyor. Güçlerini yeni yeni kazanan mutantların kapalu tutuldukları tesisten kaçma hikayelerini anlatacak.

Film 13 Nisan 2018’de vizyona girecek.

AVENGERS: INFINITY WAR

Şüphesiz bu senenin en çok beklenen ve en yüksek beklentiye sahip filmi. Russo biraderlerin şu ana kadar yaptıkları işleri beğendik. Yayınlanan ilk fragman doğal olarak az şeyler gördük fakat biraz beklentilerin altında kalan bir fragman oldu. Şuana kadar gördüğümüz tüm kahramanlarımız bu sefer sonsuzluk taşlarını eldivenine geçirip bütün evrene hakim olmayı planlayan Thanos’a karşı direnecek.

Film ülkemizde 27 Nisan 2017’de vizyona girecek.

DEADPOOL 2

Bir başka yüksek beklentilere sahip olan film ise Deadpool 2. İlk filmiyle çok sevilmeyi başarmıştı. +18 olmasına rağmen de büyük bir hasılat elde etti. Kötü haber, ilk filmin yönetmeni Tim Miller filmde bulunmuyor, iyi haber Atomic Blonde ve John Wick filmlerinin yönetmeni David Leitch filmin yönetmenlik koltuğunda buluyor.

Film 1 Haziran 2018’de vizyona girecek.

ANT-MAN AND THE WASP

2018'de Bizi Bekleyen Süper Kahraman Filmleri 2

İlk filmi klasik Disney filmleri gibi komik ve klasik bir süper kahraman filmiydi. Son olarak Civil War’da izlediğimiz Ant-Man’i Infinity War filmlerinde göreceğiz. The Wasp’ı da Infinity War’ın ikinci filminde göreceğiz. Henüz bir kaç fotoğraf harici pek bir şey paylaşılmadı filmden.

Film 6 Temmuz’da vizyona girecek.

VENOM

2018'de Bizi Bekleyen Süper Kahraman Filmleri 3

Bizim için sürpriz bir film aslında. Sony ve Marvel arasındaki Spiderman anlaşmasından sonra Sony kendi Spiderman evrenini kurmaya karar verdi. Bunun ilk filmi de Venom olacak. Baş rolünde de Tom Hardy bulunuyor. Henüz filmden resmi olarak bir fragman veya fotoğraf yayınlanmadı.

Film 5 Ekim’de vizyona girecek.

X-MEN: DARK PHOENIX

2018'de Bizi Bekleyen Süper Kahraman Filmleri 4

Son çıkan X-Men: Apocalypse filminden maalesef beklentilerimiz karşılamadı. Daha öncede X-Men filmlerinde de karşımıza çıkan Jean Grey’in Dark Phoenix’e dönüşü işleneceği filmine de beklentilerimiz çok yüksek değil fakat bu yayınlanacak iyi bir fragman ile değişebilir.

Film 2 Kasım’da vizyona girecek.

SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE

Sony sadece Venom filmiyle yeni bir seriye başlamayacak. Animasyon evreninde de yeni bir Spiderman serisine başlıyor. Bu sefer Peter Parker’ı değil Miles Morales’i Spiderman olarak izleyeceğiz.

Film 14 Kasım’da vizyona girecek.

AQUAMAN

2018'de Bizi Bekleyen Süper Kahraman Filmleri 5

Justice League ile gişede hezeyana uğrayan Warner Bros. Aquaman filmiyle bir çıkış arayacak. Filmin kadrosu oldukça sağlam. Filmde, Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Temuera Morrison, Dolph Lundgren, Willem Dafoe ve Patrick Wilson bulunuyor. Filmin ana kötüsü Ocean Master ve Black Manta olacak.

Film 21 Kasım’da vizyona girecek.

via[ComicBook]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.