Avengers: Infinity War’ın Post-Credit Sahnesi Açıklandı

HENÜZ FİLMİ İZLEMEDİYSENİZ BU YAZI SPOİLER İÇERİYOR ÇOK GEÇ OLMADAN GERİ DÖNÜN!

Son yılların en çok beklenen filmlerinden biri olan Avengers: Infinity War sonunda geldi. Filmde Ant-Man, Hawkeye gibi filmlerin olacağı söyleniyordu fakat sadece isimleri geçti. Daha önce gelen haberlerde Kaptan Marvel’in de filmde olduğu fakat sonradan sahnelerinin çıkarıldığı yazılmıştı. Kaptan Marvel’dan ses yok derken post-credit sahnesi geldi.

Bildiğiniz üzere MCU filmlerinde film bittikten sonra sahneler büyük bir önem taşımaya başladı. Bazıları komik bazıları ise gelecek filmlerden sahneler olduğu için hayranları filmin bitse dahi salondan çıkmıyor. Bu sahnede öyle bir sahneydi. Lafı fazla uzatmadan sahneden bahsedelim Nick Fury (Samuel L. Jackson) ve S.H.I.E.L.D ajanı Maria Hill (Cobie Smulders) Tony Stark hakkında konuşuyorlardı. Sonra Wakanda’daki savaş hakkında konuşurlarken önlerine bir araba kırdı. Arabayı kontrol ettiklerinde kimse yoktu. Bu sırada Maria yok olmaya başladı. Nick Fury arabaya koştu ve bir çağrı cihazından mesaj gönderdi. ‘Gönderiliyor…’ yazısı geldikten sonra karşımıza Kaptan Marvel’in logosu çıktı.

Kaptan Marvel’in Mart’ta kendi solo filmi gelecek. Bu film 90’larda geçiyor. Diğer bir ayrıntı ise filmde Nick Fury’de var. Ee bunca zamandır tanıyor ve bir mesaj kadar uzağında olan Kaptan Marvel’i Nick Fury bunca zaman neden çağırmadı? Bunu sebebi büyük ihtimalle Kaptan Marvel’in uzayda başka bir macerada olması. Çünkü kendisi uzayda geçen bir çok macerası vardır. X-Men için uzayda görevi gitmişliği vardır. Tabi şuan için bir X-Men bağlantısı görmeyeceğiz MCU içinde S.H.I.E.L.D’ın uzaydaki ajanı gibi düşünebiliriz.

Kaptan Marvel, Hawkeye, Antman, The Wasp gelecek Avengers filminde olacak karakterler bakalım bu Thanos’u durdurmaya 14 Milyonda 1 ihtimali gerçekleştirmeye yetecek mi..

via[MovieWeb]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: