Yeni Avengers: Infinity War Fragmanından Dikkat Çeken Anlar

Marvel’in bütün kahramanlarının buluştuğu Avengers: Infinity War yeni fragman geldi. Lafı uzatmadan öncelikle fragmanı paylaşalım.

10 yıl içinde çıkardığı filmlerle hem gişede büyük hasılatlar elde eden hem de hayranları mutlu eden filmler yapmayı başardı. Fragmanda Hawkeye ve Antman gene yok. İlk fragmana göre arada eğlenceli sahnelerde var. İlk fragmanlarda Thanos’u görmeye alışık olmadığımız bir şekilde kasksız olarak görüyorduk. Fakat bu fragmanda alışık olduğumuz zırhıyla görüyoruz.

Animated GIF

Russo kardeşler daha önce verdikleri bir röportajda savaşın bir kısmının Wakanda’da olmasının sebebinin orada bulunan bir sonsuzluk taşı olduğunu değil Vision’u korumak olduğunu söylemişti. Daha önce gelen resimlerde de Vision’u Kaptan ve Black Widow ile görmüştük. Fragmanda da Vision’u Scarlet Witch ile Wakanda’da görüyoruz.

Animated GIF

Ironman ve Spiderman, Galaksinin koruyucuları ile tanışıyor. Burada ufak ve eğlenceli bir plan anlaşmazlığı yaşanıyor.

Animated GIF

Daha önce D23’te tanıtılan Black Order’ı fragmanlarda ufak tefek görmüştük. Burada ise Thanos’un askerlerine bir arada görme şansı yakalıyor. Ayrıca Black Order, sonsuzluk taşlarından birini boynunda taşıyan Doktor Strange’de yakalamış gibi gözüküyor.

Animated GIF

Animated GIF

Steve Rogers, Kaptan ünvanının hakkını bir kez daha veriyor. Kaçak bir hayat süren Kaptan, Thanos’a karşı tek başına gelmeye çalışıyor. Fragmanda bizi en çok heyecanlandıran anlarından biri olmayı başarıyor.

Animated GIF

Sizin fragmanda en çok sevdiğiniz sahne hangisi?

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: