Cable Karakteri İçin Dev Adaylar; Michael Shannon ve Brad Pitt

Deadpool 2’de Cable’ı oynayabilecek kişilerin listesi gittikçe büyüyor ve her gün yeni bir söylenti ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz aylardan bugüne kadar Russell Crowe, Liam Neeson gibi bir çok isim duyduk hatta David Harbour’un deneme çekimleri bile yaptığı söylenmişti. Şimdi ise Brad Pitt ve Michael Shannon konuşuluyor.

İlk olarak Brad Pitt isminin nereden çıktığını söyleyecek olursak The Tracking Board’an Jeff Sneider attığı bir tweetle bunu söyledi. Ne kadar güvenilir olduğu tartışılır tabi ki ama Brad Pitt’in ismini duymak bizi heyecanlandırdı. Sneider attığı tweet’de şunları yazdı.

Eğer Brad Pitt, Cable’ı oynarsa ilginç olabilir. Bu arada Sony, yeni bir Spider-Man devam filmi üzerinde çalışıyor.

Michael Shannon haberi ise daha güvenilir bir yerden geliyor, The Hollywood Reporter‘dan. Stüdyonun birinci adaylarından olduğu söylenen Shannon, karakteri oynamaya şuan için en yakın aktör. Tek bir engel var aktör bu yaz çekimleri başlayacak olan What They Had filmine imzayı attı. Takvim uyuşmazlığı sıkıntı yaratabilir. Çizgiroman filmleri Jonah Hex ve Man of Steel’de de rol alan Shannon bu filmler içinde oldukça tecrübeli bir oyuncu. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: