Captain America Avengers: Infinity War’da Olmayacak

Anthony ve Joe Russo, Steve Rogers’ın Captain America kimliğini bir kenara bırakacağını doğruladı. Avengers: Infinity War’a başka bir karakter ile dönebilir.

Bu yılın ardından, Anthony Russo ve Joe Russo, peş peşe gelecek olan Avengers: Infinity War (4 Mayıs , 2018), (İsmi Belli Olmayan) Avengers (2019) çekimlerine başlayacak. Her ne kadar doğrulanmasa da, daha önce Marvel Cinematic evreninde varolan bütün MCU karakterlerinin filmde yer alacağı sanılıyor. Bugün Russo kardeşler basın toplantısı yaparken bomba etkisi yapacak birşey paylaştılar. Chris Evans’ın canladırdığı Steve Rogers, Captain America kimliğini bir kenara bırakacak. Civil War filmini izlemediyseniz yazının devamı spoiler etkisi yaratabilir.

Civil War’ın sonunda, Steve Rogers/Captain America (Chris Evans) ve Tony Stark/Iron Man (Robert Downey Jr.) epik bire bir savaşın ardından, Captain America, kendisiyle özleşmiş kalkanını yere atmıştı.The Huffington Post‘un Russo kardeşlerle yaptığı söyleyişide şunlar söylendi:

Bana göre, onun kalkanını yere bırakması Captain America kimliğini de bırakmasıydı. Captain America kimliği, onun yapacağı kişisel seçimlerle uyuşmazlık içindeydi.

Tabiki, Steve Rogers, Captain Amerika kimliğini bırakıyor diye, onu Infinity War’da göremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Senarist Christopher Markus, Steve Rogers “büyük mor adam”ı yere sermek için yardım edeceğini çıtlattı. Thanos (Josh Brolin), Kaptan Amerika’nın hükümet ile arası bozuk olduğu için, The Nomad adıyla geri dönebileceği yorumunu yaptı.

Henüz kesin bir şey yok ama Avengers: Infinity War yaklaştıkça daha fazla bilgi öğrenebilmeyi umut ediyoruz.

 

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: