Nick Fury, Captain Marvel’de Gözükecek Mi?

Marvel evreninin de bütün karakterlerin hepsinin solo filmi çıkıyor ve yeni izlemek izleyenler içinde takip etmesi zor bir hal alıyor ama filmlerini kalitesi tartışılmaz. Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Nick Fury bu serilerin önemli karakterlerinden, ilk olarak Iron Man filminin post-credit sahnesinde ortaya çıktı ve son olarak da Avengers: Age of Ultron’da gördük. 2016’tıda ne Doctor Strange’de ne de Civil War filmlerinde göremedik. Black Panther filminde görmeyi beklerken cast açıklandığında Samuel L. Jackson’ın ismini orada da göremedik.

Samuel L. Jackson We Got This Covered‘a verdiği röportajda Nick Fury filmini yapmak istediğini söyledi ve aynı zamanda Black Panther’de bulunmayışına da sitem etti fakat Captain Marvel’de görünebileceği konusunda sinyal verdi.

Evet, Nick Fury filmi yapmak isterim. Her zaman buna açığım ve oyundayım. Fakat, Infinity War filmleri var ve sonra Brie Larson’ın Captain Marvel filmi var, belki Nick bunun parçası olabilir. Ayrıca, onlara ‘Black Panther filmi yapıyorsunuz ve Marvel Evrenindeki tek siyahi karakter ortaya çıkmayacak mı?’ ve onlarda bana ‘Nick Fury, Wakanda’da olmayacak!’ dedi. Gezegendeki tek siyahi kahramanı nasıl bilmiyor? Bu nasıl oluyor? Fakat onlar sadece bana ‘Hayır, sen o değilsin.’ dedi.

Nick Fury yeni çıkacak İnfinity War filminde gözükecek ve Captain Marvel’de solo filmi çıkmadan ilk kez bu filmde gözükecek. Aralarında nasıl bir iletişim olacağını şuan için bilmiyoruz ama eğlenceli olacağını biliyoruz. İlk film 2018’in mayıs ayında vizyona girecek.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: