Christian Bale’li “Hostiles”tan İlk Teaser!

Kara Şövalye Üçlemesi’nden tanıdığımız, 2011 yılında The Fighter filmindeki rolü ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanan ve daha nice başarılı performansları olan usta oyuncu Christian Bale’in yeni filmi Hostiles’dan geçen hafta ilk fotoğraf yayımlanmıştı. Bu hafta ise ilk teaser yayımlandı.

Bale’in filmin başrolünü Wes Studi ile paylaşacağı Hostiles’in kadrosunda Adam Beach, Ben Foster, Jesse Plemons, Rory Cochrane, ve Q’orianka Kilcher yer alıyor.

Hostiles, 1982’de Missing ile Oscar alan senarist Donald Stewart’ın senaryosundan yeniden kurgulandı. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Scott Cooper yapacak. Yönetmen daha önce Kardeşim İçin filminde Bale ile birlikte çalışmıştı.

Bale’in karakteri, Wes Studi’nin canlandırdığı Bale’in eski düşmanı Şayen Savaş Şefi’nin ve onun ailesinin kabile topraklarına dönerken onlara eskortluk etmeyi isteksizce kabul eder. New Mexico’dan Montana’ya olan yolculuklarında yanlarına ailesi ovada öldürülmüş genç bir cadı (Rosamund Pike) alırlar. Birlikte sert arazi ve düşman Komançi kabilesi ile yüzleşirler.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: