Daha Fazla +18 DC Animasyonu Görecek Miyiz?

DC sinematik evrende çok başarılı olmasa da animasyonlarda daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. +18(R Rated) filmler sevilirken ve benimsenirken Warner Bros’un daha fazla +18 animasyon yapmak istiyor. 2016’da Alan Moore ve Brian Bolland’ın ünlü karanlık hikayesi Batman: The Killing +18 olarak izleyiciyle buluşmuştu. Daha sonrasında 2017’nin başında Justice League Dark’da +18 olarka piyasaya sürüldü. Teen Titan: The Judas Contract +13 olarak izliyiciyle buluştu. Yapımcı James Tucker, ComicBook ile yaptığı röportajda +18 animasyon filmleri için şunları söyledi.

Söylemesi zor. Eğer içerin hakkı +18 ise buna açıklar, yakın zamana kadar manzaranın parçası olan bir şey değildi. Bu seçeneğe sahip olmayı seviyorum çünkü biraz daha sinirli olmadan, biraz daha şiddet göstermeden yapamayacağımız bazı şeyler var.

DC’nin animasyon dünyasını bizde seviyoruz ve daha güzel ve kaliteli animasyon filmlerinin gelmesini umuyoruz. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: