Deadpool 2 Çekimlere Bu Yaz mı Başlıyor?

Neredeyse bir yıl önce Deadpool gösterime girmiş ve tüm tahminleri altüst etmişti. Film sadece gişede büyük başarı elde etmekle kalmamış, hayranlar ve eleştirmenler tarafından tam not almıştı. Fox, Deadpool 2’nin sinyallerini daha R-rated süper kahraman filmleri vizyona girmeden önce vermişti. Hal böyle olunca hayranlar sabırsızlıkla Deadpool 2’yi beklemeye başladılar. Bugün ise Deadpool 2 çekimlerinin ne zaman başlayabileceğini biliyoruz.

My Entertainment World’deki listeye göre, Deadpool 2 çekimlere 1 Mayıs’ta Vancouver’da (Kanada) başlayacak. Henüz resmi bir açıklama olmasa da My Entertainment World, filmlerin tarihleri konusunda yararlı bir kaynak ve şu anda filmi “Love Machine” adlı çalışma başlığı altında listeliyorlar. Yani eğer bu haber doğruysa sabırsızlıkla beklenen filmin çekimlere başlamasına sadece bir kaç ay var.

Deadpool 2 hakkında bilgiler oldukça kıt ancak ilk filmin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick‘in bir senaryo üzerinde çalıştığını ve mümkün olduğunca en iyi şekle sokmaya çalıştıklarını biliyoruz. Ayrıca Fox ve Yaratıcı Takım’ın Cable ve Domino için oyuncu baktığını biliyoruz. İddiaya göre Pierce Brosnan’ Cable rolü için teklif yapılacak. Ryan Reynolds ve Hugh Jackman ile birlikte Twitter’dan poz vermişdi. Domino için televizyon dizisi Scandal’da oynayan Kerry Washington‘ın Sienna Miller ve Gugu Mbatha-Rawrol ile birlikte rol için test edildiği söyleniyor.

Film, John Wick’in yönetmeni David Leitch tarafından yönetilecek. Bu yönetmen değişikliğinin sebebi Deadpool yönetmeni Tim Miller’in Ryan Reynolds ve stüdyo ile fikir anlaşmazlıkları yaşaması. Peki Deadpool 2 ne zaman çıkacak? Fox, henüz bir gösterim tarihi belirlemedi. Ancak çekimlere Mayıs’ta başlarlarsa, büyük bir olasıkla 2018’de gösterime girecektir. Filmden bilgiler geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Fikirleriniz aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: