Dikkat Spoiler

Ryan Reynolds Çaktırmadan Deadpool 2'nin İsmini mi Paylaştı? 1

Ryan Reynolds Çaktırmadan Deadpool 2’nin İsmini mi Paylaştı?

Sonunda Deadpool 2’nin gerçek ismini öğrenmiş olabiliriz. Geçtiğimiz haftalarda Fox ve Ryan Reynolds, şu anda resmi bir ismi bulunmayan, oldukça beklenen film için erken pazarlama çabalarını resmen başlattı. Bununla birlikte, Reynolds’un film için son zamanlarda paylaştığı bir gönderi, Deadpool 2’nin ismini ortaya çıkarmış ve çoğumuz bunu anlamamış olabilir.

Disney / Fox birleşmesi başladığı sırada Ryan Reynolds, Deadpool’un devamı niteliğindeki filmin son posterini Twitter‘dan paylaştı. Poster, Michelangelo’nun Dünyadaki en tanınmış tablolardan biri olan Adem’in Yaratılışı adlı eserden Deadpool ve Cable’a uyarlanmış. Wade parmak ucunu Kablo’nun tabancasına koyuyor ve zaman kapısı açılıyor. Reynolds, posteri şu sözlerle paylaştı.

“Bazıları bu yaratımı bir başyapıtı olarak niteleyebilir, ancak bana göre dünyayla paylaşılacak güzel sanattır” dedi.

Belki de bir çok hayran posterin sağ alt köşesinde “Second Coming 2018” yazısını görmemiş olabilir yada görmüş ama önemsememiş olabilir. Ancak moviweb‘e göre bu, Deadpool 2’nin resmi ismi olabilir. Film, Deadpool: The Second Coming ismiyle piyasaya sürülebilir.

Olası Deadpool: The Second Coming filminde Ryan Reynolds (Wade Wilson), Josh Brolin (Cable), Zazie Beetz (Domino), Morena Baccarin (Vanessa), T.J. Miller (Weasel), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Leslie Uggams (Blind Al), Stefan Kapicic (Colossus) ve Karan Soni yer alacak. Yönetmenliğini Atomic Blonde ve John Wick yönetmeni David Leitch yapacak. Film 1 Haziran 2018‘de gösterime girecek.

Deadpool 2 Deadpool: Second Coming


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.