Disney ve Fox Anlaşmaya Yakın

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylardan bu yana Disney ve Fox antlaşmaya varmak için bir çok toplantı yaptılar. Artık bu toplantıların sonuna geldiler. Disney ve Fox arasındaki $60 Milyarlık bir antlaşmanın önümüzdeki haftalarda resmi olarak duyurulması bekleniyor. Marvel, ABC, Lucasfilm, Pixar stüdyolarının yanına bir de Fox’u ekleyecek. Tabi burada Fox en çok Marvel’i etkileyecek Bildiğiniz üzer Fox, X-Men’in haklarına sahip.

Bu antlaşmaya beraber bir çok X-Men karakteri yuvaya dönüyor. Yıllardır bir çok hayranın kurduğu bu hayal sonunda gerçekleşecek. Bu antlaşmayla beraber Wolverine, Deadpool, Fantastik Dörtlü ve bir çok Marvel çizgi roman karakterinin MCU dahil olmasına izin verecek. Bunların dışında antlaşma aynı zamanda Fox’un National Geographic, Star, Sky ve Hulu’yu Disney’e verecek. Fox’a ise Fox Sports, Fox Tv, finans ve haber kanalları kalacak.

Bir aksilik olmaz ise X-Men ve Yenilmezler’i bir arada görme şansı yakalayacağız. Infinity War’dan sonra Marvel evreninde neler olacak sorusunu da artık rahatlıkla cevaplayabiliriz.

Siz bu konu hakkına ne düşünüyorsunuz?

via[CNBC]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: