Dikkat Spoiler

Donald Trump Bane'nin Konuşmasını Taklit Etti

Donald Trump, Bane’nin Efsane Konuşmasını Taklit Etti

Bugün tüm dünyanın merakla beklediği Donald Trump’ın yemin töreni gerçekleşti. Donald Trump 45. Başkan olarak ant içti.  Trump’ın The White House konuşmasının bir bölümünü The Dark Knight Rises’deki süper kötü karakter Bane’den çaldığını gösteren yeni bir karşılaştırma videosu ortaya çıktı.

UpRoxx, bu taklit olayını ilk fark edendi. Aşağıda videoyu bulabilirsiniz. Bu konuşma Trump’ın çizgi roman karakteri Bane’den bir kaç kesit sunacağını kanıtlayabilir.Trump şunları söyledi;

Bugünkü seremoninin çok önemli bir anlamı var. Bu seremoni sadece bir yönetimden diğerine veya bir partiden diğerine iktidar aktarmak değil, ayrıca bu iktidarı Washington D.C’den sizlere veriyoruz… yani halkımıza.

Şimdi iseThe Dark Knight Rises‘da Tom Hardy’nin canlandırdığı Bane karakterinin konuşmasına göz atıyoruz. Tam olarak uyuşmasa da oldukça benzer yönleri var.

Gotham’ı yozlaşmışlıktan ve zenginlerden kurtaracağız. Gotham’ı fırsat eşitliği yalanlarıyla zapteden, bu zalim güruhdan kurtaracağız ve halka geri vereceğiz. Gotham sizindir. Buna kimse karışamaz.

Donald Trump ile ilgili ilginç olanlar sadece bununla sınırlı değil. 2012 yılında dönüş yapan The Dark Knight Rises filmini izledikten sonra verdiği röportajda ‘gerçekten müthiş’ olarak değerlendirmiş. Şimdi anlaşılıyor ki kendisi bir Bane hayranıymış. Tom Hardy’nin konuşması The Dark Knight Rises’in en akılda kalıcı anlarından biriydi ve bunca zamandır Trump’ın aklında kalmış olmalı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.