Edgar Wright Müjdeyi Verdi! Baby Driver Devam Filmi İçin Anlaşmaya Yakın

Baby Driver 2017’nin en dikkat çeken filmlerinden biri oldu. Müzikleri, oyunculukları ve aksiyon sahneleri ile hem eleştirmenler ve izleyicilerden tam not aldı hem de $35 Milyon bütçesi ile Dünya çapında $226 Milyon hasılat elde etti. Kısaca konusundan bahsedecek olursak. Ansel Elgort’un oynadığı Baby karakteri küçükken geçirdiği bir kaza yüzünden kulağında problem vardır. Bu problemi ise müzik dinleyerek dindirmeye çalışıyor. Bir yandan da banka soyguncuları için şoförlük yaparken bir yandan da bu işten çıkmaya çalışıyor.

Sony’nin bir devam filmi istediğini biliyoruz. Daha önce filmin yönetmeni Edgar Wright yaptığı açıklamalarda Baby Driver’ı başka yerlerde görmek istediğini söyledi ve bir çok fikrinin olduğunu da sözlerine kattı. Son röportajında ise anlaşmaya yakın olduklarını söyledi.

Konuştukça anlaşmada bir sonuca ulaşmaya başlıyoruz. Bu yüzden umarım, en azından ikincisini de yazacağım. Bir çok fikrim var.

Biz, Baby Driver filmini beğenmiştik. İkinci filminde gelecek olması bizi sevindirdi. Siz bu konu hakkına ne düşünüyorsunuz?

via[Popsugar]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: