Ezra Miller, Flash Senaryosu İçin Kolları Sıvadı

Aquaman, DC cephesinde yaşanan her olaya rağmen gişede $1 Milyar geçmeyi başardı. Ben Affleck’in artık Batman’i canlandırmayacağını biliyoruz. Henry Cavill‘in geleceği ise şuan için belirsiz. Şimdi gözler ise Ezra Miller’ın başrolünde olacağı Flash‘ın solo filmine çevrilmiş durumda.

Justice League’in iyi yanlarını saysak bunlardan biri de Ezra Miller’ın Flash’ı olurdu. Tabi hal böyle olunca merakla da solo filmini bekliyoruz fakat Ezra Miller’ın karakteri canlandırmaya devam etmesi için bir şartı var. Ezra Miller gelen senaryoları beğenmedi ve Flash filmin daha karanlık olmasını istiyor ve bunun için senaryoyu yazmak için kolları sıvadı. Tabi bu işte yalnız değil. Ezra Miller ile birlikte çizgi roman yazarı Grant Morrison da senaryo üzerinde çalışacak.

Aslında bu çok görülen bir durum değil fakat sevindirici bir durum. Bir oyuncunun bir film için bu denli sorumluluk alması oyuncunun karaktere derinden bağlı olduğunu gösteriyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Warner Bros başka bir senaryoyu tercih ederse Ezra’nın karakteri bırakma ihtimali bulunuyor. Ayrıca Warner Bros zamanla yarış içerisin de çünkü oyuncunun sözleşmesi Mayıs ayınca bitecek. Yani stüydyonun çabuk karar vermesi gerekiyor.

Ezra Miller, Warner Bros’un bir diğer filmi Fantastic Beasts serisinin üçüncü filminde ise önemli bir rolde bulunuyor. Filmin de bu yılın sonunda çekimlerinin başlanması bekleniyor. Yani Flash filmini en iyi ihtimalle 2020 yılının sonunda girmesini bekliyoruz.

via[THR]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: