Dikkat Spoiler

30 Temmuz Fragmanlar

Geçen Haftadan 11 Fragman

Wow, filmler ve diziler için ne haftaydı ama! Geçen haftalarda gösterime girecek olan filmlerden fragmanlar paylaşmıştık. Bu hafta Stephen King’in IT’i de dahil 11 yeni fragman paylaşıyoruz.

Brad’s Status

Detroit

Detroit final fragmanı yayımlandı. Film vizyona gelecek hafta girecek. Detroit Ayaklanması’nın gerçek hikayesini anlatıyor. Başrolde Star Wars’dan tanıdığımız John Boyega olacak.

Flatliners

The Flatliners, orijinal filmden yıllar sonra Ellen Page, Diego Luna, ve Kiefer Sutherland ekibi ile geliyor. Hikaye aynı; tıp öğrencileri ölümün nasıl bir şey olduğunu öğrenmek isterler.

It

15 Eylül’ü işaretleyin çünkü bu Stephen King’in IT’nin vizyona giriş tarihi.

LBJ

Logan Lucky

Ocean filmini hatırlatacak bir hikaye.

Message for the King

“King”, Chadwick Boseman tarafından oynanacak ve o gerçek bir kral değil. Güney Afrika’dan kardeşinin intikamını almak için Los Angeles’a gelen  sıradan bir adam.

Sharknado 5: Global Swarming

Ara sıra Kanal D’de denk gelebileceğiniz serinin beşincisi.

Suburbicon

Matt Damon ve Oscar Isaac Cohen kardeşlerin yapımında buluşuyor. Tam onlardan bekleyebileceğiniz bir komedi/suç hikayesi.

The Star

The Vault

Kavgalı iki kız kardeşin ağabeylerini kurtarmak için bir bankayı soymaları gerekir. Ama bu bankanın özel bir kasası vardır. Bu sırada bir suç hikayesi değil. Daha çok korku/gerilim türü, yani korkmaya hazır olun. James Franco, Taryn Manning, ve Francesca Eastwood.

 

 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.