Gareth Evans’tan Deathstroke Filmi Geliyor

Hatırlayacağınız üzere 2016 Ağustos ayında Ben Affeck twitter hesabından Joe Manganiello’nun canlandırdığı Deathstroke’un test çekimlerinden bir görüntü paylaşmıştı ve Batman solo filminin kötüsünün Deathstroke olacağı duyurulmuştu. O zamandan bu zaman bir çok şey değişti ve Batman filmi yılan hikayesine dönüştü. Ben Affleck yönetmenliği bıraktı ve yeni yönetmen Matt Reeves oldu. Bir kaç kez senaryonun yeniden yazılacağı haberlerini aldık. Tabi bu arada da Deathstroke arada kaynadı. Görünen o ki Deathstroke, Batman filminin ana kötüsü değilde kendi solo filmini yapacakmış gibi gözüküyor.

The Wrap‘ın yaptığı habere göre The Raid serisini yönetmeni Gareth Evans, Deathstroke solo filmini yönetecek. Ben Affleck hala filmin yönetmeniyken Batman solo filmi için mükemmel bir kötü olduğunu ve Batman ve Deathstroke’un filmde iyi bir uyum göstereceğini söylemişti fakat köprünün altından çok sular aktı. Tabi hal böyle olunca stüdyo Justice League Dark filmini yönetmesi için görüşülen Gareth Evans, Deathstroke filmini ilerletmek için anlaştı.

Bildiğiniz üzere DC’nin film takvimi kalabalık. 17 Kasım’da Justice League vizyona girecek. Aquaman çekimleri tamamlandı. Wonder Woman 2’nin geleceği kesinleşti. Ortalıkta Harley Quinn filmiyle ilgili bir çok söylenti dolaşıyor. DC’nin nasıl bir yol izleğini bekleyip göreceğiz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: