Dikkat Spoiler

Gişede Durumlar Ne? (Hitman's Bodyguard, Wonder Woman ve Daha Fazlası) 1

Gişede Durumlar Ne? (Hitman’s Bodyguard, Wonder Woman ve Daha Fazlası)

Bu ay vizyona bir çok film girdi. Annabelle 2, Hitman’s Bodyguard ve ülkemizde 25 Ağustos’ta vizyona girecek olan Logan Lucky. Filmleri henüz izlemedik fakat gişede ki durumlarında biraz bahsedelim. Hitman’s Bodyguard beklentileri üstüne çıktı ve hafta sonunu $21 Milyon hasılat ile lider tamamladı. Onu ilk filmiyle vizyona bomba gibi düşen Annabelle filminin devamı Annabelle: Creation $15 Milyon hasılat ile takip etti. Annabelle: Creation şuana kadar $160 Milyon hasılat elde etti. Logan Lucky ilk hafta sonuna maalesef iyi bir giriş yapamadı ve $8 Milyon hasılatla üçüncü tamamladı.

Gelelim Wonder Woman filmine. DC’nin Man of Steel’den bu yana yaptığı en iyi film diyebiliriz. Hem eleştirmenlerden tam not aldı hem de gişe de beklenin üstüne çıktı. Üstüne çıkmadan da daha fazlasını yaptı ve $404 Milyon ile Amerika’da en çok izlenen süper kahraman originleri arasında liderliğe oturdu. Dünya çapında ise $800 Milyon hasılata ulaştı. Wonder Woman 2 içinde beklentileri iyice artırmış oldu.

Gişede Durumlar Ne? (Hitman's Bodyguard, Wonder Woman ve Daha Fazlası) 2

Christopher Nolan’ın Dunkirk filmi $6,7 Milyon ile hafta sonunu 4. tamamladı. Film dünya çapında ise $392 Milyon hasılata ulaştı. Despicable Me 3 ise dünya çapında $948 Milyon hasılata ulaştı ve tüm seri neredeyse $2,5 Milyar kazandırma başarısı gösterdi. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

via[Box Office Mojo]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.