Hangi DC Filmleri Gelecek?

Bu hafta başlarında yapılan açıklamada Yönetmen Matt Reeves‘in 2018’e kadar The Batman filmi için hazır olmayacağı söylenmişti. Çünkü Reeves bu aralar War For the Planet of the Apes ile uğraşıyor. Batman için resmi bir çıkış tarihi verilmese de senaryosunun baştan yazılacağını biliyoruz. Olaylar böyle gelişince de Warner Bros gelecek projelerinden bir tanesini yapmayı planlıyor. Aquaman filmi bu yaz Avustralya’da çekimleri başlayacak. Söylenenlere göre stüdyonun gelecek beş filmi daha var. Variety muhabiri Justin Kroll bu durumla ilgili Twitter’dan şunları yazdı.

Batman çekimleri büyük ihtimalle 2018’de başlayacak, WB hala Aquaman’den sonra bu yıl başka bir DC filmi çekmek istiyor.

Senaryo hazır değilse, filmler hazır olana kadar bu yıl sadece Aquaman’i çekecek.

Düşünülen 5 film, SIRENS, FLASH, LANTERN, SQUAD 2 ve DARK UNIVERSE.

Bu filmler şuana kadar duyduğumuz filmlerdi fakat bunların arasından sadece Flash’ın vizyon tarihinin 16 Mart 2018 olduğunu biliyoruz. Eğer Flash çekimleri Ekim’e alınırsa bu tarih daha da erkene alına bilir. Eğer bu filmlerden biri daha hazır olursa Warner Bros bu filmlerden birini çekmek istiyor. Sizde düşüncelerinizi bizimle aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: