Hotel Artemis’den Fragman Geldi

No Heroics yazarı Drew Pearce, Iron Man 3 ve Görevimiz Tehlike gibi kendi stilinden çok farklı filmlerde senaristlik yapmıştı. Yazar, bu kez yönetmenlik koltuğuna geçiyor ve Hotel Artemis’in hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapıyor. Filmin fragmanı yayımlandı.

Gelecek Los Angeles’ta yer alan Hotel Artemis, 1920’lerden kalma en kötü kötülüklere hitap eden bir otel içinde yer alan bir hastanedir. Yani, oranları karşılayabilecek ve kuralları takip etmeye istekli olan suçlular. Hemşire (Jodie Foster) olarak bilinen ilginç, çelik kaplı bir yönetici tarafından yönetilen, yankı korkusu olmadan gangsterleri, katilleri ve banka soyguncularını ortadan kaldıracaktır.

Bir gece, Los Angeles sokaklarında şiddetli bir isyan yürüyüşleri olarak, efsanevi suç patronu Orian Franklin, Niagara (Jeff Goldblum), hayatında başarısız bir girişimin ardından acil tedaviye ihtiyaç duyuyor. Niagara’nın ani gelişi, hastanedeki suçlular arasında şiddetli bir çarpışma yaratıyor ve bir “hasta”, otele giriş için özellikle ölümcül bir güdüye sahip. Hemşire, ER’nin ve içindeki herkesin geleceğini tehlikeye atabilecek bir karar verir. Şimdi şehirdeki suçlular için en güvenli yer en tehlikeli hale geldi…

Foster ve Goldblum’un yanı sıra Dave Bautista, Sterling K. Brown, Charlie Day, Sofia Boutella and Zachary Quinto gibi isimler yer alıyor.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: