Jack Nicholson Setlere Geri Dönüyor

Efsane oyuncu Jack Nicholson uzun bir aradan sonra setlere geri dönmeye hazırlanıyor. Bir çok iyi yapımda yer alan ve hepsinde de kendinden söz ettirmeye başaran Jack Nicholson son olarak 2010 yılında “How Do You Know” filmiyle izleyiciyle buluşmuştu. Alman komedi filmi ve geçtiğimiz yıl adından çokça söz ettiren Toni Erdmann’ın Amerikan versiyonunda oynayacak.

Variety yaptığı haberde Paramount’un film haklarını satın aldığını ve baş rollerde Jack Nicholson dışında Kristen Wiig’in de filmde bulunacağı yazıyor. Orijinal filmin yazarı ve yönetmeni Maren Ade de film için geri dönecek ama stüdyo bir yazar ve bir yönetmen daha dahil etmek istiyor ve bunun için arayışlarını sürdürüyor.

Orijinal, Toni Erdmann filminde Sandra Huller ve Peter Simonischek baş rolleri paylaşıyordu. Şakacı bir babanın kızıyla tekrar mutlu etme ve onunla iletişime geçmeye çalışmasını konu alıyor. Film, Oscar’da Yabancı Dildeki En İyi Film kategorisinde de aday olmuştu.

Jack Nicholson’ın yeniden setlere dönecek olması ve böyle güzel bir filmde rol alacak olması bizi çok sevindirdi. Filmden ayrıntılar gelince paylaşmaya devam edeceğiz.

movies smoking male jack nicholson relaxed

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: