Dikkat Spoiler

Jake Gyllenhaal, Batman'i Mi Canlandıracak? 1

Jake Gyllenhaal, Batman’i Mi Canlandıracak?

Batman tarafında haberler gelmeye devam ediyor. Ben Affleck geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda Batman yolundan ayrılmanın güzel bir yolunu bulmaya çalıştığını söylemişti. Gelen söylentilerde ise Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, Bruce Wayne/Batman karakteri için Jake Gyllenhaal‘ı düşünüyor.

Eğer böyle bir şey olurda Jake Gyllenhaal, Batman olarak duyurulursa ne olacak? DC iyi kötü bir sinema evreni kurdu. Comic-Con’da da resmi olarak bir çok film duyurdu. Yani evrenini yeniden başlama olasılığı çok zor hatta yok diyebiliriz. Ben Affleck zaten röportajında da belirttiği gibi bir çıkış yolu arıyor. Ben Affleck ile Jake Gyllenhaal direk olarak yer değiştirebilir mi? Daha önce bir evrende iki farklı oyuncunun bir karakteri canlandırdığını görmedik fakat buda bir ihtimal. Matt Reeves yapacağı Batman filmi bu evrenlerden bağımsız bir Batman filmi mi olacak? Bu da bir ihtimal. Fakat tüm bunlar için şunu söyleyelim ki bir ipte iki cambaz oynamaz. Tekrardan söyleyelim bunlar sadece söylentiden ibaret.

Kaderin cilvesi midir bilinmez Jake Gyllenhaal daha önce Nolan’ın yapacağı Batman üçlemesinde Bruce Wayne/Batman’i canlandırmak için seçmelere katılmıştı fakat rolü bildiğiniz üzere Christian Bale’e kaptırdı. Daha sonrasında kardeşi Maggie Gyllenhaal, The Dark Knight’ta Rachel Dawes’e canlandırmıştı. Jake Gyllenhaal hep içinde süper kahraman canlandırma isteği olduğu aşikar. Batman rolünün de altında kolaylıkla kalkabilecek bir aktör. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

via[ScreenRant]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.