Dikkat Spoiler

Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds'un Oscar'ı Hak Ettiğini Düşünüyor 1

Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds’un Oscar’ı Hak Ettiğini Düşünüyor

Hayranların uzun süredir beklediği Deadpool filmi sonunda 2016 yılında izleyiciyle buluştu ve inanılmaz bir hasılat etti. Hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından olumlu dönüş aldı. Bunun üzerine de Ryan Reynolds, Golden Globe ödülüne aday gösterildi ama kazanamadı. Oscar adayları açıklandığında ne Deadpool’u ne de Ryan Reynolds ismini göremedik ama Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds’un Oscar adaylığını hak ettiğini düşünüyor. İşte Jake’in söyledikleri.

Her zaman mükemmel performanslardan bahsederiz, bilirsiniz, rolleri için kendilerini parçalayan aktörlerden fakat Deadpool’daki Ryan Reynolds’a baktığımda diyorum ki ‘Bunu kimse yapamaz’ bu gerçek, sadece o yapabilir. Bir sanatçı olarak, bunu anlamak için bir kaç yıl mücadele etti ve hepsi ekranda gösterildi ve bu mükemmel oldu.

Bir çok ödüler aday gösterilen Deadpool bazılarını kazandı bazılarını kaybetti. Herkes Deadpool’un Oscar adaylığı için umutluydu fakat olmadı. Çok konuşan, kendine güvenen bir paralı asker oldukça iyi, değil mi? diye sorulduğunda Jake şunları söyledi.

Tabi ki, bu bir çizgi roman filmi ve oldukça iyi para kazandı ancak Ryan’ın performansından hiç bir çıkarım yapılmıyor. Çünkü o, demek istediğim, kendimize soralım: Yaratan insanlardan ne istiyoruz? Gerçekten onlardan bir şey.

Bizde Jake Gyllenhaal’a katılıyoruz. Deadpool’u bizde çok sevmiştik umarız ikinci filmiyle daha iyi olur ve daha çok X-Men karakteri görürüz.

via[www.mtv.com]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.