Dikkat Spoiler

Joe Manganiello'nun Canlandıracağı Deathstroke Hala The Batman Kadrosunda Mı? 1

Joe Manganiello’nun Canlandıracağı Deathstroke Hala The Batman Kadrosunda Mı?

Warner Bros’un yapmak istediği ve geçtiğimiz hafta Comic Con’da da resmi olarak duyurduğu The Batman ile ilgili bir çok pürüz çıkmıştı hatırlayacağınız üzere. Önce Ben Affleck yönetmenlikten ayrıldı yerine Matt Reeves geldi. Sonrasında senaryo tekrardan yazılma kararı aldı. Hatta Ben Affleck’in karakteri bırakabileceğini bile yazdık. Fakat Ben Affleck bu duruma Comic Con’da açıklık getirdi ve hala Batman olduğunu açıkladı. Eğer en başa dönecek olursak The Batman filminin kötü adamının Joe Manganiello’nun canlandıracağı Deathstroke olacağı açıklandı ve hatta Ben Affleck küçük bir video bile yayınlandı.

Şuan senaryo tekrardan yazım aşamasında olduğu için kötü adamında kim olacağı belli değil. Tabi hayranlar Ben Affleck’in yönetmenlikten ayrıldıktan sonra Deathstroke’un hala The Batman kadrosunda olup olmadığını merak ediyor. Bu konu hakkında bir bilgisi olup olmadığını Joe Manganiello THR‘ye verdiği röportajda ‘Bilmiyorum, ee biliyorum fakat sizle paylaşabileceğim bir şey yok. Her şeyi biliyorum fakat size hiç bir şey söyleyemem’. Sonrasında THR muhabirinin seni ne zaman göreceğimiz hakkında bir fikrin var mı sorusuna ‘Bu bana kalmış bir şey değil. Bu Warner Bros ve D.C için güzel bir soru.’.

Şuan için Deathstroke’un tekrardan filmin kötüsü olup olmayacağı hakkında pek bir bilgi edindiğimizi söyleyemeyeceğiz. Hali hazırda Jared Leto’nun canlandırdığı Joker de var fakat onunda geleceği belirsiz. Deathstroke tekrardan filmin kötüsü olur mu ya da başka bir kötü adam filmin kadrosuna katılır mı bilmiyoruz. Sizce filmin kötüsü Deathstroke olmalı yoksa başka bir kötü adam mı filmde bulunmalı?


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.