John Cena, Hızlı ve Öfkeli oyuncu kadrosuna resmen katıldı

John Cena, Fast & Furious 9’un oyuncu kadrosuna resmen katıldı. Vin Diesel, hafta sonu, haberleri açıklarken aynı zamanda Paul Walker’a da övgüde bulundu. Beklenen devam filminin şu anda Mayıs 2020 tarihinde piyasaya sürülme tarihi ile çekildiğine inanılıyor. Diesel, oyuncu kadrosuna yeni katılım konusunda açıkça heyecanlı.

Vin Diesel, John Cena’yı Hızlı ve Öfkeli 9’a davet etmek için Instagram’da bir video yayınladı. Videoda “Pablo” olarak bahsettiği Paul Walker’dan bahsett. Diesel, oyuncu / güreşçinin yüzünde dev bir sırıtış ile gösterdiği gibi, “gerçek için mücadele için başka bir asker” olan Cena’yı çağırıyor. Cena, Hızlı ve Öfkeli serisinin bir parçası olmaktan açıkça mutlu ve o da ikonik ‘You cant see mee’ hareketini yapıyor.

John Cena’nın oyuncu seçimi, Dwayne Johnson’ın Hızlı ve Öfkeli 9’da yer almadığı gerçeğini telafi etmekten daha büyük olasılıkla olacaktır. Johnson ve Vin Diesel daha önce başlarını eğmişlerdi, ancak aralarındaki zaman için her şey yolunda gibi görünüyor. Johnson, bu yaz Jason Statham ve Idris Elba ile birlikte Hızlı ve Öfkeli ayrılma Hobbs & Shaw’ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Filmin fragmanlarında aynı Hızlı vibe var, ancak Elba’nın kötü adamına süper güçlerin eklenmesiyle ilgili farklı bir şey var ve fanlar ne yapacağından tam olarak emin değil.

İlgili: Paul Walker Kardeşleri Hızlı ve Öfkeli Karakterlerinin Geri Dönmesini İstiyor

Hızlı ve Öfkeli 9 ayrıntı şu anda tamamlandı, ancak kısa bir süre sonra daha fazla ayrıntı yayınlanmalı. Ancak, franchise her zaman birinci sınıf bir ofis kazananı olduğu için farketmez, ancak Dwayne Johnson’ın arkasındaki yıldız gücü olmadan nasıl yapılacağını görmek oldukça ilginç olacaktır. Ek olarak, bu yaz, Hızlı ve Öfkeli oyuncularının destekleyici üyeleri olmaksızın, piyasaya sürüldüklerinde Hobbs & Shaw’un nasıl alındığını görmek ilginç olacak. Her iki film de gişede oldukça iyi işler yapmalı.

Gişe numaralarından bahseden Vin Diesel, rekor kıran diğer bir franchise grubunun bir parçası. Oyuncu, Avengers’daki Groot’u seslendiriyor: Son gişe dünyadaki gişede 1 milyar dolardan fazla oldu ve tüm zamanların en yüksek brüt açılış haftasonunu yaptı ve Öfkeli’nin Kaderi’ni tükendi. Dizel, rollerini nasıl seçeceğini biliyor ve yaklaşmakta olan Hızlı ve Öfkeli 9 şüphesiz ki oldukça büyük olacak, ama her şey söylendiğinde ve bittiğinde Muhtemelen Endgame benzeri numaralara ulaşmayacak. Vin Diesel’in Instagram hesabı sayesinde John Cena yayın duyurusunu aşağıdan kontrol edebilirsin

View this post on Instagram

Thank you Pablo.

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on


Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: