Joker Filmi Geliyor

DC evreni genişlemeye devam ediyor. Warner Bros ve DC bu seferde Batman’in en büyük düşmanı Joker filmi yapmaya hazırlanıyor. Joker’in origin hikayesini anlatacak filmde yapımcılığı Martin Scorsese yapacak. The Hangover üçlemesini yöneten Todd Phillips hem filmi yönetecek hem de Scott Silver ile birlikte senaryoyu yazacak.

Bu karakterin unutulmaz isimleri hiç şüphesiz Jack Nicholson ve Heath Ledger’ırdır. Suicide Squad ile birlikte Jared Leto’nun Joker’ini de gördük fakat kesilen sahneler yüzünden çok fazla izleyemedik. Jared Leto bu filmde bulunacak mı bilmiyoruz fakat Deadline‘nın yaptığı habere göre Jared Leto’nun Suicide Squad 2 ve Gotham City Sirens’te tekrardan karaktere geri döneceği söyleniyor fakat yeni filmde daha genç bir oyuncunun karakteri canlandıracağı yazılmış.

Biz Jared Leto’yu origin filmde görmek isteriz. Eğer Joker origin filmi gelecekse de Batman’in de bulunması kaçınılmaz olur. Henüz resmi bir açıklama olmadığını da söyleyelim. Siz de bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: