Jon Favreau, Star Wars Dizisinin Senaristliğini Yapacak

Bildiğiniz üzere Disney kendi platformunu kurmak için kolları sıvadı. Bunun duyurduktan kısa bir süre sonra da Star Wars dizilerinin geleceğini açıklamıştı. Şimdi o dizinin bir senaristi var! İlk 2 Ironman filmini yöneten ve aynı zamanda Happy Hogan’ı canlandıran Jon Favreau, gelecek olan Star Wars dizisini yazacak. Daha önce Jungle Book ve şef filmlerini de yöneten Favreau gelecek olan Han Solo filminde de yer alacak.

Disney dizinin Star Wars dizisi hakkında ser veriyor sır vermiyor. Lucasfilm’in başkanı Kathleen Kennedy seri ve Favreau hakkına şunları söyledi.

Jon’un bize katılmasından dolayı çok heyecanlıyım. Jon’un yapımcılık ve yazarlık yetenekleri ile Star Wars evreninin akıcılığı mükemmel bir karışım olacak. Bu seri Jon’a farklı yazar ve yönetmenlerle çalışmak imkanı verecek bize de güçlü ve yetenekli bir ekiple çalışma şansı verecek.

Dediğimiz gibi dizi hakkında bir bilgi yok. Fakat hayranların en çok istediği şey Eski Cumhuriyet’i izlemek ve Jedi Akademileri, Jedi Eğitimleri, Jedi Şövalyeler’ini daha iyi tanımak bütün hayranların isteği. Ayrıca Obi-wan filmi hakkında da henüz bir gelişme yok. Dizi Obi-wan’ın gençliği hakkında olabilir mi? Bizce evet bu da ihtimaller arasında.

Siz bu konu hakkına ne düşünüyorsunuz?

via[StarWars]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: