Joss Whedon, Batgirl’i Canlandıracak Oyuncunun Çok Ünlü Olmasını İstemiyor

Marvel’in Avengers filmlerinin yönetmeni olan ve evrenin bu önemli filmlerinde önemli katkısı olan Joss Whedon’ın DC ve Warner Bros için Batgirl filmini yöneteceğini öğrenince hem şaşırdık hem de mutlu olduk. Şimdiden kimin oynayacağı ile ilgili bir çok isim ortaya atıldı fakat Joss Whedon, Variety‘e filmin yapımı hakkında bilgi verdi ve çok ünlü bir oyuncu istemediğini söyledi. İşte Joss Whedon’ın söyledikleri.

Onunla ilgili söyleyecek çok şey var, maskeli kızı görmek için çok heyecanlıyım, kimsede gözüm yok. Karakteri yaratıyorum, onunla diyalog kuruyorum ve sonra bize kimin katılacağını göreceğiz. Bir isim olacağından şüpheliyim. Bence gittiğimiz bir yerde Batgirl’u bulacağız ve ona rolü vereceğiz.

Süper kahraman evreni gün geçtikçe genişliyor ve bir çok ünlü oyuncuda bu kervana katılıyor. Joss Whedon ünlü oyunculara karşı olmadığı fakat ünlü oyuncularında bu projelerde çok gerekli olduğunu düşünmüyor.

Film yıldızlarına karşı değilim, mükemmeller fakat sadece bunu doğru yapacak birine ihtiyacınız var ve bu gibi durumlarda isim büyük yük taşıyor bu yüzden kritik bir nokta değil.

Şimdiden karakter için kimi seçeceklerini merak ediyoruz. DC şuana kadar ünlü oyunculardan ekibini kurdu diyebiliriz fakat Joss Whedon ile bu değişecek gibi gözüküyor. Sizde konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: