Justice League Director’s Cut Versiyonunu Görecek Miyiz?

İyisiyle kötüsüyle bir DC filmi olan Justice League geride bıraktık. Diğer çıkardığı filmlere göre(Wonder Woman hariç) daha iyi bir film olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere Justice League filminin yönetmeni Zack Snyder yaşadığı aile trajedisi sonucu filmin yönetmenliğini bırakmak zorunda kaldı. Onun yerini Joss Whedon aldı ve ek sahnelerin yönetmenliğini ve post prodüksiyonunda yer aldı. Sonrasında ise biz 3 saate yakın bir film beklerken film kesile kesile 2 saate düşürüldü. Hatta yayınladıkları fragmanlardan da bir kaç sahne kesildiğini fark etmişsinizdir. Bizim gözümüze çarpan bir kaç sahneye bir göz atalım.

1-) Cyborg’un bu sahnesi filmde bulunmuyor.

justice league trailer gif ile ilgili görsel sonucu

2-)Flash’ın parmağıyla camı kırdığı sahne filmden kesilmiş.

justice league gif ile ilgili görsel sonucu

3-)Cyborg’un ‘Seni duymuştum ama gerçek olduğunu düşünmemiştim’, Batman’inde ‘Gerektiği zaman gerçek olurum’ replikleri kesilmiş.

justice league gif ile ilgili görsel sonucu

Bizim gözümüze çarpan bir kaç sahne buydu. Peki Justice League’in uzatılmış bir versiyonunu görecek miyiz? Tabi bunların örneklerini daha önce görmüştük. Bildiğiniz üzere Batman V Superman’in +32 dakikalık ve Suicide Squad’ın da +13 dakikalık versiyonları yayınlanmıştı. Suicide Squad’ın da Justice League gibi fragmanlarda gösterilen bir çok sahnesi silinmişti. Hayranlar şimdiden uzatılmış versiyon için imza toplamaya başladı ve şimdiden 100 bin imzayı geçti. Bunların içinde Zack Snyder(Vero hesabından) da desteğini esirgemedi. +1 saatlik versiyon yayınlanır mı bilmiyoruz fakat en az +20 dakikalık bir versiyonun çıkmasını bekliyoruz.

Peki siz Justice League’in uzatılmış versiyonunu görmek ister misiniz?

via[Deen Of Geek]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: