Dikkat Spoiler

Kaptan Amerika'nın Sonu Mu? Chris Evans'tan Veda Konuşması(?) 1

Kaptan Amerika’nın Sonu Mu? Chris Evans’tan Veda Konuşması(?)

Avengers 4 filminden sonra Chris Evans’ın sözleşmesi bitiyor. Sadece Chris Evans’ın değil bir çok karakterin de sözleşmesi sona erecek. Geçtiğimiz haftalarda Chris Evans’ın Marvel isterse sözleşmesi yenileyecek haberi yapmıştık fakat bugün gördüğümüz bir haber bizi derinden üzdü.

Chirs Evans, USA Today‘a verdiği röportajda baya baya vede konuşması yaptı. Bir çok karakterin sözleşmesi bitse de daha önce diğer karakterler böyle bir konuşma yapmamıştı. Chris Evans’ın söylediklerini bir göz atalım.

Benim için zor olmadığını söylersem yalan söylemiş olurum. Fakat zamanın geçmesi ve meşaleyi başka birini devir etmek deneyimin bir parçası. Hiç bir şey sonsuza kadar sürmez. Ayrılıklarında güzel yanları da vardır, üzücü olsa bile. Aynı zamanda mutluluk verir.

Harika bir deneyim yaşadım. Süper kahramanlar yenilenebilir varlıklar, Batman gibi hatta James Bond gibi. Bu filmler hikayeyi anlatmanın yeni yolları buluyorlar. Bunları canı gönülden varım. Avengers 4’ten sonra nasıl ilerlemek istedikleri onlara kalmış. Ben sadece hiç bir pişmanlığı olmadan ve minnettar olan biri olarak yürüyeceğim.

Yenilmezlerin en sevdiğimiz üyelerinden olan Kaptan Amerika için yolun sonu gibi gözüküyor. Fakat hala bir umut var ama bununda ihtimali düşük gibi. Chris Evans’ında dediği gibi hiç bir şey sonsuza kadar sürmez.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.