Keanu Reeves, John Wick 2 ve Laurence Fishburne Hakkında Konuştu

John Wick filmi 2014’ün beklemeyen şekilde hit filmlerinde biri olmuştu. Bütçesine göre de iyi bir hasılat eden filmin Şubat’ta devam filmi olan John Wick 2 filmi izleyiciyle bulaşacak. John Wick 2 filminin bir özelliği ise Laurence Fishburne ve Keanu Reeves tekrar birlikte çalışma fırsatı buldu. Keanu Reeves The EW’ye verdiği röportaj da şunları söyledi:

Laurence Fishburne ile tekrar çalışmak, profesyonelce ve özel bir geçmişe sahip olmak çok güzel bir şey. Ona rastladım ve ilk filmin bir hayranı olduğunu söyledi ve 2. filmle ilgili bir şeyler var mı dedi. Bende “Aslında var” dedim bu yüzden ona projeyi yolladık ve oda rolü cevapladı. Laurence, Bowery King adında yer altı dünyasının liderini oynayacak. Her şey hakkında her şeyi biliyor ve John’a görevinde yardım edecek. Onunla beraber tekrar rol almak harikaydı ve umarım insanlar tekrar beraber oynamamıza sevinirler.

İlk film hem aksiyon hem de eğlenceli sahneleriyle güzeldi fakat filmin kendisi oldukça basitti. Bazı kötü adamlar eski bir katilin köpeğini öldürmüş ve bunlardan intikam almak için tekrar mesleğine dönmeye karar verir. Elbette, bundan daha fazlası var ama filmin iskeleti oldukça basitti. Bununla birlikte, Continental Hotel gibi nüanslar ve Ian McShane’in karakteri gibi bazı derinlik katan insanlar  da vardı. Filmin yönetmeni Chad Stahelski bu filmde hiç bir köpek ya da kedinin ölmeyeceğinin sözünü verdi:

Devam filmi yapmak zor. İlk filmi yeniden anlatma tuzağına düşmek istemezsiniz. Elbette, bir puppy veya kedi öldürmek istemedik.[gülüşmeler] John Wick’in dünyasıyla ilgili daha çok şey göstermek istedik. İşten çıkmaya çıkmaya çalışmasını, yuva kurmaya çalışmadan önce yaşadığı şeyler.

keanu reeves stab john wick

Film 10 Şubat 2017’de vizyona girecek.

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: