Kevin Feige, X-Men Hakları ve Kaptan Marvel Hakkında Konuştu

Bildiğiniz üzere Marvel yıllar geçtikçe büyüyen bir evren haline geldi. Disney, Fox’u satın aldıktan sonra X-Men ve Fantastik Dörtlü hakları Marvel’a geri döndü. Fakat Kevin Feige, EW‘ye verdiği röportajda Infinity War’la uğraştıklarını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti.

Kaptan Marvel, Ant-Man and the Wasp, Avengers 4, Spider-Man devam filmi ve Guardians of the Galaxy: Vol. 3 bunlar şuan da bizi meşgul eden filmler. Fox ile anlaşma tamamlanınca ve bize gelip ‘Hey, artık bu filmler üzerinde çalışabilirsiniz.’ dedikleri zaman çalışmaya başlayacağız. Dürüstçe söylemek gerekirse, tüm karakter haklarına sahip olmak eğlenceli olacak.

Anlaşmayı ilk duyduğumuzda çok sevinmiştik fakat henüz bir girişim olmaması bizi üzdü. Hali hazırda Mayıs ayında çıkacak olan Deadpool devam filmi ve Kasım’da çıkacak olan X-Men: Dark Phoenix filmi var. Bunların dışında gelecek olan bir Kaptan Marvel filmi var. 90’larda geçecek olan film zaman çizelgesinde nasıl bir yer alacağı merak konusu. Kevin Feige bu konuya da şöyle açıklık getiriyor.

Biz Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Nick Fury’nin henüz kahramanlardan ve dünyada olup biten çılgın şeylerden haberi olmadığı bir dönemi göstermek istedik. Fury’i ilk gördüğümüz de Tony’e ‘Büyük bir evrenin parçasısın. Henüz bunu bilmiyorsun.’ demişti. Henüz onunda(Nick Fury) bilmediği zamanlara gideceğiz. Nick Fury’nin karşısına çıkan ilk kahramanın Carol Danvers(Kaptan Marvel) olduğunu göstereceğiz. Ayrıca bu film farklı bir türde olacak, film 90lar aksiyon filmi havasında olacak.

Peki siz bu konu hakkına ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: