Yeni King Kong Skull Island Posteri ve Reklamları

Tüm zamanların en büyük maymunu Kong:Skull Island ile sinemalara geri dönüyor. Bugün, 4 tane yeni TV reklamı yayımlandı. Ayrıca Warner Bros. ve Legendary iki adet yeni afiş de yayımladı.

Skull Island, 10 Mart’ta IMAX 3D ve 2D seçenekleri ile beyaz perdede olacak. Warner Bros. Pictures, Legendary Pictures ve Tencent Pictures işbirliği ile yapılan filmin yönetmenliğini Jordan Vogt-Roberts, senaristliğini Dan Gilroy, Max Borenstein ve Derek Connolly yapıyor. Prodüksiyonu ise Thomas Tull, Mary Parent, Jon Jashni ve Alex Garcia yaptı.

Bir çok yıldızdan oluşan filmin tüm oyuncu listesi şöyle; başrolde, Tom Hiddleston ve Samuel L. Jackson. John Goodman, Brie Larson, Jing Tian, Toby Kebbell, John Ortiz, Corey Hawkins, Jason Mitchell, Shea Whigham, Thomas Mann, with Terry Notary ve John C. Reilly.

Kong: Skull Island, ; Pasifik’teki keşfedilmemiş bir adayı keşfetmek için bir araya gelen çeşitli bilim adamları, askerler ve maceraperest ekibinin hikayesini anlatıyor. Bildikleri tek şey, ev sahibi Kong’un bölgesine girdikleri ve doğa ve insan arasındaki nihai savaşı ateşledikleri. Artık görevleri keşfetmek değil, hayatta kalmak, insanlığın ait olmadığı bu ilkel Cennetten kaçmak için savaşmalılar.

Kong: Skull Island Poster

Kong: Skull Island Poster 2

Kong: Skull Island Ne Zaman

[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: