Kong: Kafatası Adası’nda Godzilla’yı Görecek miyiz?

Kong: Kafatası Adası (Kong: Skull Island) filminin çıkmasına sadece bir kaç hafta kaldı. Warner Bros. şimdiden eleştirmenler için filmi yayımladı. Bununla birlikte Kong: Kafatası Adası filmi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Filmin sonunda (post-credit) bir sahne olduğu doğrulandı. Bu haberin ardından hayranlar tarafından sahnenin Godzilla vs. Kong ile bağlantılı olabileceği ile ilgili spekülasyonlar ortaya atılıyor.

Haberlerin çıkış kaynağı Splash Report editörü Kellvin Chavez’in dün gece twitter adresinden yaptığı Kong: Kafatası Adası filminde “harika” bir son sahne olduğu ile ilgili yorum. Ne yazık ki herhangi bir detay paylaşmadı.

 

Legendary Eylül 2015’de, Kong: Skull Island ve Godzilla: King of Monsters‘dan sonra Godzilla vs Kong filminin beyazperdede olacağını söylemişti. Kong: Kafatası Adası 1970’lerde geçtiği için, bu post-credit sahne günümüzde geçebilir. Ya da Godzilla vs. Kong’a bir zemin hazırlamak için olabilir. Legendary, Godzilla: King of Monsters’ı 6 Haziran 2018’den 22 Mart 2019 tarihine aldı, Godzilla vs. Kong 29 Mayıs 2020’de çıkacak.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: