Dikkat Spoiler

Kristen Wiig, Wonder Woman 2'nin Ana Kötüsü Olmak İçin Görüşmelerde 1

Kristen Wiig, Wonder Woman 2’nin Ana Kötüsü Olmak İçin Görüşmelerde

Wonder Woman ne eksiği ne de fazlası olan bir filmde. Herkes tarafından sevilen filmin başarısını gişede de göstermişti. Wonder Woman 2’de kaçınılmaz oluyor tabi ki. Justice League’in gişedeki başarısızlığından sonra Warner Bros’un bundan sonraki hedefi Wonder Woman 2’yi çıkarmak. Bildiğiniz üzere Aquaman’in çekimleri bitti ve Kasım ayında vizyona girecek. Shazam’ın da çekimleri devam etmekte.

Wonder Woman 2’nin 1980’lerde soğuk savaş döneminde geçeceği söyleniyor ve ilk filmin yönetmeni  Patty Jenkins’in ikinci film için geri dönecek. Bu yaz çekimlerinin başlaması beklenen filmin ana kötüsü hakkında pek bir bilgi yoktu ta ki bugüne kadar. Deadline‘ın yaptığı habere göre Kristen Wiig’in Wonder Woman 2’de Cheetah’yı canlandırmak için görüşmelerde olduğunu yazdı. Wiig’in kariyerine bir göz attığımızda yaptığı filmlerin çoğunlukla komedi ağırlık olduğunu gördük. Tabi bu Wiig’in iyi bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez ve bizce eğer rolü alırsa altından rahatlıkla kalkacağını düşünüyoruz.

Peki Cheetah kimdir?

Kısaca bahsedecek olursak; Gerçek ismi Barbara Ann Minerva olan bir arkeologdu. Urzkartaga’da bir araştırma sırasında pusuya düşerler ve kendilerini bir ritüelin ortasında bulurlar. Ekibin üyleri Chuma tarafından kurban edildi fakat ritüel tamamlanmadan saldırıya uğradılar. Barbara Ann Minerva, Chuma ve Dr. Tom Leavens ile kaçtılar. Chuma ritüeli açıkladıktan sonra Minerva, bu güç ve ölümsüzlük için ritüelin yapılmasını istedi ve Dr. Tom’u öldürdü ve kanını içti. Ritüel tamamlandıktan sonra saldırıya yabancıları katletti ve Chuma ile beraber İngiltere’ye geri döndü. Fakat Cheetah tanrısı bakire birini bekliyordu ve Minerva güçlü olması gerekirken tam tersine zayıflamıştı. Sadece dolunay olan gecelerde tekrardan güçlü olabiliyordu.

via[Dc Wikia]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.