Last Jedi Fragmanı 2017 Star Wars Celebration’a Kadar Gelmeyebilir

Disney ve Lucasfilm hala Star Wars 8 konusunda ağzı sıkı ancak geçenlerde filmin isminin Star Wars: The Last Jedi olacağı resmi olarak duyurulmuştu. Bir çok hayran bu hafta Super Bowl’da bir fragman gelmesini bekliyor. Ancak pek olası gözükmüyor. Durum böyle olunca bir çok hayran Star Wars: The Last Jedi fragmanı ne zaman gelecek diye sormaya başladı.

Star Wars News Net, kaynaklarına Star Wars: The Last Jedi fragmanına sordu ve iddiaya göre Nisan ayındaki Star Wars Celebration’a kadar fragman gelmeyeceğini söylediler. Söylediklerine göre, yılda bir gerçekleşen etkinlik bu yıl Florida’da gerçekleşecek ve Disney ve Lucasfilm fragmanı yayımlayacaklar.  Star Wars News Net’te yazanlar şöyle:

Biz kaynaklarımızdan biri ile iletişime geçtik ve söylediğine göre yeni kamera arkası görüntüleri üzerinde çalışıyorlarmış, bu filmden göreceğimiz ilk şey olacak. Bu demek oluyor ki Celebration’a kadar fragman göremeyeceğiz.

Star Wars Celebration’nın The Last Jedi’ın ilk gösterileceği yer olacağı ile ilgili spekülasyonlar var. Disney ve Lucasfilm geçen Nisan’da Rogue One teaseri yayımlamıştı bu yüzden hiç mantıksız gelmiyor. Kamera arkası konusuna gelince, Star Wars: The Force Awakens San Diego Comic-Con 2015 ve Rogue One Star Wars Celebration’da da kamera arkasının yayımlandığı bir klip görmüştük. Star Wars 8’den ilk göreceğimiz şeyin kamera arkası klibi olması doğru olabilir.

Star Wars VIII oyuncuları; Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Oscar Isaac, Carrie Fisher, Benicio Del Toro, Laura Dern, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Lupita Nyong’O ve Mark Hamill.  Star Wars: The Last Jedi, Rian Johnson tarafından yazılıp yönetildi ve Aralık 2017’de gösterime girmesi bekleniyor. Projeden haberler geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın.

[movieweb.com]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: