Logan Yönetmeni James Mangold X-23 Filmi Çekmek İstiyor

Logan filminin yıldızı kuşkusuz Hugh Jackman’in Logan’ıdır ancak 11 yaşındaki Dafne Keen tarafından oynanan Laura (X-23) karakterini göz ardı etmemek gerekir.

Aslında şimdiden bir destekçisi var; Logan yönetmeni James Mangold, potansiyel bir X-23 filmi çekmek istediğini söyledi.

We Got This Covered röportajında X-23 filmi olasılığını ele aldı.

Dafne’nin filmde inanılmaz olduğunu düşünüyorum. Bu karakterle ilgili bir film görmek ve o projede yer almak isterdim. Onun ailesi ile ilgili film yapmaya çalışma fikri bana göre masaya getirdiğim en büyük ilavelerden biri.

Heyecanlanmadan hemen söyleyelim bunların şimdilik bir teoriden ibaret olduğunu unutmayın. Yönetmen karakter için yapılan çalışmaların resmi olmadığını vurguluyor.

Keen’in oynamak isteyeceğini biliyorum. Filmde harikaydı. Ve Stüdyo’nun ilgilenmemesi için hiç bir sebep yok. Ancak şuan kimse resmi olarak çalışma yürütmüyor.

Logan son gösterisini yaptığı için ve X-23 çoğu izleyici tarafından bilinmediği için stüdyonun bir pençe devir teslimi yapması şaşırtıcı olmaz. Önümüzdeki günler ne getirecek göreceğiz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: