Michael B. Jordan Genç Morpheus’u Canlandırabilir

The Matrix 4’ün reboot ya da remake olmayacağını biliyoruz . Üç seçenek var. Geçmişi anlatan bir film olabilir, sonrasını anlatan bir film olabilir ya da diğer seri filmleri ile aynı zamanda geçen ama farklı bir bakış açısından anlatan bir film olabilir (300: Bir İmparatorluğun Yükselişi gibi). Eğer Warner Bros.’dan gelen kaynaklar doğruysa bu film geçmişi anlatan yeni bir serinin ilk filmi olacak.

Warner Bros. Matrix serisine yeni bir soluk getiriyor. The Legend of Tarzan ve Pan gibi diğer DCEU filmlerini yeniden sinemaya taşıma işlemi gişede pek de iyi sonuçlanmamıştı. Fantastic Beasts’de kısmen bir başarı elde ettiler. Ancak Matrix bir klasik ve stüdyoya çok fazla para kazandıran bir yapım. Yani neden bu ateşi yeniden alevlendirmesin. Ve görünen o ki Warner Bros. Genç Morpheus’u konu alan bir film hazırlığında.

Fantastic Four, Creed ve Black Panther’de oynayan aktör Michael B. Jordan film için isteniliyor. Ve haberlere göre aktör özellikle Genç Morpheus’u canlandırmak için isteniliyor. Ve evet Laurence Fishburne’e birazcık benziyor. Ne dersiniz iyi bir seçim olabilir mi?

 

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: